OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

POLÉVKY

Polévka je základ. Jak se říká, maso je grunt a polévka je špunt!

 • HOUBOVÝ KRÉM SE SÝROVO-ŠUNKOVÝMI KNEDLÍČKY

  Pravá houbařská sezóna začíná sice až v létě, ale proč si nedopřát už teď zimní houbovou polévku z žampionů, které jsou u nás běžně k dostání po celý rok. Teplý krém je vydatný a zahřeje nejen
  v chladných dnech.

 • Krémová kuřecí polévka

  Pokud si chcete dát něco dobrého na zahřátí, tak jedině misku horké krémové polévky z kuřecího masa a bílého vína. Tomu prostě nemůžete odolat. Ozdobte si jednotlivé porce jedlými květy a zima bude rázem pryč. 

 • Kuřecí vývar s celestýnskými nudlemi

  Poctivý silný vývar, to je životabudič, na který se v případě nouze můžete stoprocentně spolehnout. My jsme pro vás přichystali recept, ve kterém klasické nudličky vystřídaly nudle celestýnské, které hladové strávníky ještě lépe zasytí.

 • Celerovo - mrkvový krém

  Listy celeru jsou bohaté na vitamín A, zatímco kořeny (a ty budeme na tento recept potřebovat my) jsou bohatým zdrojem vitamínů B1, B2, B6 a C, dále draslíku, kyseliny listové, hořčíku, vápníku, železa, fosforu, sodíku a mnoha aminokyselin. 

 • Hovězí polévka s domácími kurkumovými těstovinami

  Dnes Vám nabízím vlastní recept na polévku, která je bez nadsázky velmi zdravá a uzdravující. V hlavní roli tak bude silný hovězí vývar s čerstvou na másle dušenou zeleninou a DOMÁCÍ TĚSTOVINY S KURKUMOU, tedy chcete-li indickým šafránem. Bylina je to velmi zdravá, má léčivé účinky a v závěru o ní ještě bude řeč.