Pro opakující se, avšak pochopitelné dotazy, uvádíme i zde na partnerském blogu iNAVODY.cz přesný postup při čištění vaší kopané studny krok za krokem. Vaše dotazy naprosto chápeme a budeme rádi, pokud vám následující text pomůže při rozhodování, komu svěřit péči o vaši studnu.

„Chceme, abyste měli jasno v tom, jak probíhá proces čištění vaší kopané studny. Proto jsme se rozhodli poskytnout vám přesný návod krok za krokem přímo zde na našem blogu. Rozumíme, že můžete mít mnoho otázek ohledně tohoto procesu, a proto vám rádi poskytneme veškeré potřebné informace.

Vaše spokojenost a důvěra jsou pro nás prioritou. Jsme tu proto, abychom vám pomohli rozhodnout se, komu svěřit péči o vaši studnu. Máte-li nějaké pochybnosti či potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás.

Jak na to? Stačí zavolat na naši nonstop telefonní linku: 607 772 772 a domluvit si vhodný termín. V dohodnutý den ráno vás kontaktuje náš technik a potvrdí termín, případně upřesní detaily. V dohodnutý čas dorazí na místo dvoučlenná posádka připravená vám pomoci s vaší studnou.“

 1. Příjezd a příprava:

   

  • Náš profesionální tým s  technikou dorazí k vaší studni v dohodnutém termínu.
  • Před zahájením čištění připravíme veškeré potřebné nástroje a vybavení, abychom mohli provést práci efektivně a bezpečně.
 2. Očištění a odčerpání vody:
  • Začneme odčerpáváním přebytečné vody z vaší studny, abychom získali přístup k vnitřním strukturám.
  • Poté pečlivě očistíme stěny a dno studny od sedimentů, kalu a organických nečistot, které se v průběhu času mohou hromadit.
 3. Vyspárování skruže (volitelné):
  • V případě potřeby můžeme provést vyspárování skruže, což je proces, při kterém utěsníme mezery mezi skružemi, aby se zabránilo průniku povrchové vody a drobných živočichů či jiných nečistot.
 4. Čištění vysokotlakou vapkou:
  • Použijeme vysokotlaký čistič, abychom důkladně vyčistili stěny a dno studny od zbytků a usazenin.
  • Tento proces zajišťuje odstranění nečistot, které by mohly negativně ovlivnit kvalitu vody ve studni.
 5. Dezinfekce studny:
  • Po očištění provedeme dezinfekci studny pomocí speciálních dezinfekčních prostředků.
  • Tím zajistíme, že veškeré bakterie a mikroorganismy jsou eliminovány, a voda ve studni zůstane čistá a hygienická.
 6. Vytvoření nového štěrkového lože:
  • Po dokončení čištění studny založíme novou vrstvu kvalitního štěrku na dno, což zlepší stabilitu a filtraci vody.
  • Nové kvalitní štěrkové lože ( dno ) pomáhá udržovat optimální prostředí pro uchovávání čisté vody ve studni.
 7. Dodatkové služby (volitelné):
 8. Dokončení a úklid:
  • Po dokončení veškerých prací provedeme úklid okolí studny, takže budete mít čisté a upravené prostředí kolem vaší studny. Na závěr se ujistíme, že veškerá zařízení jsou v pořádku a studna je připravena k použití.

 

„Věříme, že vám náš podrobný návod krok za krokem poskytl ucelený pohled na proces čištění vaší kopané studny. Bez ohledu na to, zda jste již našimi zákazníky nebo teprve uvažujete o našich službách, jsme tu, abychom vám poskytli profesionální péči a zajistili, že vaše studna bude v optimálním stavu.

Nezapomeňte, že společnost Jakvycistitstudnu.cz je vaším spolehlivým partnerem pro veškeré potřeby týkající se vaší studny. Stačí nás kontaktovat prostřednictvím naší nonstop telefonní linky: 607 772 772, a rádi vám poskytneme další informace nebo domluvíme termín čištění.

Děkujeme vám za důvěru a možnost péče o vaši studnu. Těšíme se na spolupráci s vámi a na to, že vám pomůžeme udržet vaši studnu v perfektním stavu pro dlouhodobé užívání čisté a bezpečné vody.“