Nech se unést na vlně kulinářského umění s našimi skvělými recepty, snadnými návody a originálními nápady! Inspiruj se nebo tvoř s námi a přidej svůj článek.

Obecné podmínky

Všeobecná pravidla používání a podmínky pro uživatele webové stránky inavody.cz (dále jen portálu)

 

1. Zpracování údajů:

 

 • 1.a) Veškeré údaje získané od uživatelů budou užity pro vnitřní potřebu portálu a nebudou užity jinak, než pro plnění účelu portálu a v souvislosti s tímto účelem. Odesláním formuláře při registraci, nebo vložení článku souhlasíte se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce Provozovatele webu na odeslanou zprávu a případnou další komunikaci s Provozovatelem.

 

 • 1.b) E-mailové adresy získané vložením článku nebudou poskytnuty žádné společnosti pro rozesílání nevyžádané pošty, či jiné reklamní nebo obchodní sdělení, e-mail slouží výhradně pro komunikaci s autorem přidaného obsahu na portál. 

 

2. Přidání článku:

 

 • 2.a) Přidáním článku na portál souhlasíte s bezplatným, trvalým poskytnutím článku i fotografie, a to ke všem způsobům užití dle autorského zákona. Současně jsme oprávněni uveřejnit Vámi uvedené jméno jako autora. Nepovinnou součástí je vizitka autora. V případě nedodání vizitky, může být autorovi přidělena. 

 

 • 2.b) Portál získává neodvolatelné právo na libovolnou propagaci vloženého článku. Uživatel (osoba, která přidá článek) v případě uveřejnění url webu může získat propagaci vloženého článku se zpětným odkazem na dobu neomezenou, pokud tomu není určeno jinak.

 

 • 2.c) Uživatel, který přidal článek má možnost kdykoliv zažádat o smazání svého článku včetně souvisejících informací. Avšak musí tak učinit písemně formou e-mailu na smazani@inavody.cz. Provozovatel stránek musí následně smazat článek nejdéle do 12 měsíců od doručení e-mailu.

 

 • 2.d) Bez výslovného písemného souhlasu Portálu není možné kopírovat ani přebírat články a obrázky.

 

3. Ostatní:

 

 • 3.a) Provozovatel portálu neručí za žádné škody vzniklé používám portálu nebo postupu, návodu, receptu či rady podle článku. Nenese také zodpovědnost za články uveřejněné na stránkách, ani za gramatické či jiné chyby. Dále neručí za škody způsobené kliknutím na jakýkoli odkaz vedoucí na jakoukoli stránku.

 

 • 3.b) I když Provozovatel portálu neodpovídá za články, fotografie, příspěvky, komentáře Uživatelů, dbá na zásady v oblasti duševního vlastnictví a autorských práv.

 

 • 3.c) Provozovatel portálu si vyhrazují právo nepřidat jakýkoli článek nebo obsah, smazat již přidané články, smazat nevhodné komentáře, příspěvky v diskusi bez písemného upozornění.

 

 • 3.d) Žádné údaje vyplněné uživatelem nesmí porušovat zákony České republiky, nesmí obsahovat vulgární výrazy, nevhodnou reklamu a výrazy propagující rasismus nebo pornografii.

 

 • 3.e) Zveřejnění článku na portálu je na dobu neurčitou.

 

 • 3 f) Registrace uživatele na portálu je zdarma na dobu neurčitou.

 

 • 3.g) Provozovatel portálu neručí za porušování autorských práv při přidávání článků uživateli. Provozovatel neodpovídá za obsah příspěvků ani za diskuse a jejich obsah, také neodpovídá za porušování práv duševního vlastnictví ani jiných práv Uživateli a uživateli.

 

 • 3.h) V případě, že nějakým nedopatřením, byť jen přes třetí stranu na stránce zobrazil nebo vyskytl materiál, který narušuje Vaše nebo kohokoli práva, prosím, okamžitě nás kontaktujte a napravíme chybu některého z našich registrovaných Uživatelů, kteří ale jakýkoliv obsah přidávají dobrovolně a pod vlastním jménem bez koordinace a přímého vědomí Provozovatele.

 

4. Změny podmínek používání portálu:

 

 •  4.a) Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu podmínek používání webové stránky. Pokud Uživatel pokračuje v používání služeb serverů po provedení těchto změn Provozovatelem, tak se změnami podmínek bez výhrad souhlasí. Provozovatel má právo kdykoliv měnit obsahy, případně služby webové stránky. Provozovatel není odpovědný za nepřetržitou dostupnost webové stránky. Na používání webové stránky není dán nárok. Podmínky se řídí českým právem a musí být interpretovány ve smyslu českého práva.

 

Platné od: 1.4.2016 do odvolání.

 

 

 

 

                                   www.iNavody.cz | info@inavody.cz, sledujte nás FaceBook Instagram Twitter Printerest

 

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace