Kompaktní Wi-Fi router v elegantním bílém designu potěší zejména uživatele, kteří potřebují spolehlivé internetové připojení kdekoliv, kde je dostupný LTE signál. Zařízení je plně kompatibilní se specifikacemi FDD-LTT a TDD-LTE, díky čemuž umožňuje využívat služby od většiny světových poskytovatelů. Pak už jen stačí vložit datovou nano SIM kartu a užívat si či sdílet s dalšími zařízeními, kterých může být až 64.

Technologie 4G LTE poskytuje vysoké přenosové rychlosti až 150 Mb/s při stahování a 50 Mb/s při odesílání dat. Současně umožňuje sdílet dvoupásmovou Wi-Fi síť s rychlostí až 867 Mb/s v pásmu 5 GHz, což zaručuje kvalitní hraní online her nebo streamování filmů v HD kvalitě a 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz pro pohodlné surfování na internetu, používání sociálních sítí a vyřizování e-mailové komunikace. Stabilní a silný signál poskytují integrované antény. Nároční uživatelé mohou posílit pokrytí signálem dalšími externími 3G/4G anténami.

S plně funkčním portem WAN/LAN může zařízení MB130-4G fungovat i jako klasický router a LTE připojení používat jako záložní variantu připojení.

Správa a nastavení nového modelu je velmi jednoduchá. Probíhá pomocí mobilní aplikace MERCUSYS, která je volně dostupná pro zařízení s operačními systémy Android a iOS v češtině i slovenštině. V jejím rozhraní je možné sledovat datové toky pro zamezení nechtěné spotřeby dat, zapínat a vypínat roaming dle potřeby nebo si nastavovat maximální limit pro spotřebu dat.
 

Klíčové vlastnosti Mercusys MB130-4G:

 

  • Podpora 4G LTE
  • Kompatibilita s většinou poskytovatelů datového připojení
  • Dvoupásmová Wi-Fi s rychlostí až 1200 Mb/s
  • Porty pro externí antény
  • LAN/WAN port
  • Správa prostřednictvím aplikace MERCUSYS