Slunečné počasí dokonale dokreslilo atmosféru turnaje, na kterém se jako už tradičně objevily velké fotbalové legendy a patroni akce Antonín Panenka, Ladislav Vízek a Horst Siegl. Ti v závěrečném exhibičním zápase turnaje ukázali, že fotbal je láska na celý život. Slavnostní výkop turnaje provedl Zbyněk Stejskal, starosta Havlíčkova Brodu a Małgorzata Podraza, obchodní ředitelka zdravotnického trhu za TZMO Czech Republic s.r.o.

 

Zápasy ve skupinách obohatil bohatý doprovodný program. Téměř všechny účastníky roztančily svými písněmi zpěvačky Michaela Nosková a Kamila Nývltová. Studenti SZŠ a VOŠZ Havlíčkův Brod pak pro sportovce připravili atraktivní aktivity a soutěže o další ceny.

 

Po napínavých soubojích se vítězem turnaje stalo Centrum pobytových a terénních sociálních služeb Zbůch. Stříbrnou příčku obsadila MSSS Vejprty (Městská správa sociálních služeb Vejprty, příspěvková organizace) a bronz získalo CSS Tloskov (Centrum sociálních služeb Tloskov). Předávání cen se kromě fotbalových legend zúčastnil také Jan Tourek, radní Kraje Vysočina pro sociální oblast, který se ujal i závěrečné řeči a poděkování všem zúčastněným.

 

Organizátoři děkují hlavním partnerům TP Vision (Philips), SNP INVEST, investiční fond, a.s., CRS Advertising, Dräger, NH Hotel Praha a Divadlu Kalich za významnou podporu. Velký dík patří také mladým rozhodčím z FC Slovan Havlíčkův Brod, kteří zajistili férovost a bezproblémový průběh klání.

 

Seni Cup každoročně ukazuje, že radost ze hry a lásku k fotbalu nelze ničím nahradit. Všichni zúčastnění předvedli skvělé výkony a vyslali silný signál, že handicap není žádnou překážkou pro sportovní nadšení. Celá akce se vydařila," hodnotila ji velmi pozitivně ředitelka prodeje Zdravotnického trhu Małgorzata Podraza a dodala: "Už se těšíme na 18. ročník!"