Od 1. června do 31. července si můžete užívat další vlnu výhodných cashbacků při nákupu oblíbených značek Bella a Bella Baby Happy. Čím více nakoupíte, tím větší částku získáte zpět! Při útratě nad 500 Kč získáte 100 Kč, nad 1000 Kč dokonce 200 Kč a při nákupu přesahujícím 2000 Kč se můžete těšit na cashback ve výši 400 Kč.

 

Jak na to? Jednoduše nakupte online libovolné kombinace produktů značek Bella a Bella Baby Happy u partnerů akce, jako například Alza.cz, Mall.cz, Rohlik.cz, Lékarna.cz, DrMax.cz a další.
 

Portfolio produktů Bella zahrnuje širokou škálu dámských hygienických a kosmetických potřeb. Najdete zde ale i hygienické produkty pod značkou Bella Mamma, které jsou určené speciálně pro maminky. Produkty značky Bella Baby Happy nabízí rozmanitou paletu hygienických a kosmetických výrobků pro kojence a batolata od měkkých a savých plenek, přes jemné čistící vlhčené ubrousky až po šetrné emulze do koupel.  

 

Podmínky jsou jednoduché. Na stránce https://www.tzmocashback.cz/ stačí nahrát fotografii účtenky nebo faktury od jednoho z uvedených partnerů, vyplnit zákaznické údaje a odsouhlasit pravidla a podmínky promoakce. Nárok na cashback může uplatnit každý plnoletý zákazník. Úplné znění pravidel promoakce lze najít na adrese: tzmocashback.cz/pravidla_06-2024. Nepromarněte tuto skvělou příležitost a získejte peníze zpět při nákupu svých oblíbených produktů.

 

Partneři:

Chcipleny.cz

Mall.cz

Rohlik.cz

Lékarna.cz

DrMax.cz

Magistra.cz

Pilulka.cz

Košík.cz

Alza.cz

Kupplenky.cz

Rossmann.cz

Mojelékárna.cz