Wi-Fi 7 drží krok s dobou

Nový standard Wi-Fi 7 posouvá domácí síť na vyšší úroveň. Díky modulaci 4K-QAM poskytuje vysokou datovou propustnost až 46,1 GB/s na frekvencích 2,4, 5 a 6 GHz se šířkou pásma až 320 MHz. Současně nabízí nižší latenci, silnější ochranu proti rušení a vyšší účinnost při vysokém výkonu. S technologií Multi-Link Operation (MLO) dokáže router na nejnovějším Wi-Fi standardu výrazně zvýšit spolehlivost i nedávno vzniklých aplikací. Uživatelé tak mohou bez obav vstoupit do světa rozšířené nebo virtuální reality.

Kvalitní internetové připojení pro všechna domácí zařízení

Router Mercusys MR47BE disponuje čtveřicí 2,5 Gb/s portů pro maximální využití výkonu kabelem připojených zařízení, jako jsou stolní počítače, chytré televize či herní konzole. Maximální pokrytí kvalitním a stabilním signálem pro bezdrátově připojená zařízení poskytuje šest všesměrových antén s vysokým ziskem a integrovanými zesilovači. Signál Wi-Fi se tak dostane dále a v jeho cestě jej nezastaví ani zdi. S podporou technologie Beamforming, která soustředí sílu signálu přímo k detekovaným připojeným zařízením, se ještě více zesiluje jeho stabilita. Takto dokáže obsloužit více než 300 zařízení.

Nový router je plně kompatibilní se systémem EasyMesh. Uživatelé tak mohou bez problémů vytvořit celou domácí mesh síť s jedním názvem a heslem a s jakýmkoliv jiným přístupovým bodem, který také podporuje tuto technologii. Přitom nezáleží na výrobci. Vznikne tak flexibilní, škálovatelná a bezproblémová Wi-Fi síť pro celou domácnost. Lze ji samozřejmě rozšiřovat i na zahradu, k venkovnímu bazénu či do dílny.

Ochrana uživatelů a podpora pro rodiče

Mercusys samozřejmě myslí na bezpečnost. Uživatele chrání pomocí nejnovějšího bezpečnostního standardu WPA3 s pokročilým 128bitovým šifrováním a hackerům tak komplikuje rozšifrování hesla a odcizení citlivých dat. Kromě robustní ochrany před vnějšími vlivy, jako je útok hrubou silou, poskytuje pomocnou ruku rodičům pro vytvoření zdravého online prostředí. Pomocí uživatelských profilů je možné řídit přístupy k síti a nastavovat různým uživatelům časové limity strávené na internetu, samozřejmostí je i blokace nevhodných stránek.

Nastavení nového routeru je otázkou několika minut

Nastavení routeru je velmi jednoduchý proces, který zabere jen několik minut. Celý postup zvládne i laik, a to díky aplikaci MERCUSYS. Stačí postupovat podle pokynů, instalace je totiž intuitivní a není potřeba číst žádné obsáhlé příručky. Poté lze jednoduše spravovat celou domácí Wi-Fi síť odkudkoliv v každém zařízení s Androidem nebo iOS.

Klíčové vlastnosti Mercusys MR47BE:

 

  • Podpora nejnovějšího standardu Wi-Fi 7
  • Třípásmové připojení s rychlostí až 9,3 Gb/s (5 760 Mb/s v pásmu 6 GHz, 2 880 Mb/s v pásmu 5 GHz, 574 Mb/s v pásmu 2,4 GHz)
  • Podpora Multi-Link Operation (MLO) pro vyšší propustnost a nižší latenci
  • 4× 2,5Gb/s porty: 1× 2.5 Gb/s WAN port a 3× 2.5 Gb/s LAN
  • 6× všesměrové antény pro maximální pokrytí signálem
  • Kompatibilita s EasyMesh
  • Jednoduchá správa pomocí aplikace
  • Robustní zabezpečení pomocí standardu WPA3
  • Rodičovská ochrana