Jejich 4G LTE routery MB110-4G a MB130-4G poskytují rychlé a stabilní připojení k internetu bez nutnosti pevného připojení a dokáží sdílet přístup k internetu až 32 zařízením současně. K jejich provozu stačí vhodná datová nano SIM karta a přístup k elektrické energii. Tyto routery jsou ideální pro oblasti s omezeným přístupem k vysokorychlostnímu pevnému internetu nebo jako záložní řešení v případě výpadku.

MB110-4G s rychlostí Wi-Fi až 300 Mb/s na frekvenci 2,4 GHz a MB130-4G pak se standardem Wi-Fi AC1200 i a rychlostí 300 Mb/s na 2,4GHz a 867 Mb/s na 5 GHz., oba s rychlostí stahování až 150 Mb/s, poskytují spolehlivou a rychlou síť. Pokud se tak například chystáte trávit léto na chalupě, ale zároveň potřebujete připojení s vysokou úrovní výkonu a flexibility v konfiguraci sítě, ať už pro práci nebo třeba připojení bezpečnostních kamer, MB110-4G a MB130-4G jsou ideálním řešením. Jejich kompaktní a přenosné provedení umožňuje snadné použití kdekoliv potřebujete. LTE routery disponují i WAN portem, tudíž lze LTE konektivitu využít i jako zálohu v případě výpadku primárního připojení. Pro zlepšení signálu je možné také využít port pro připojení externí antény.

Instalace a nastavení těchto 4G LTE routerů je velmi snadné a zvládnete je ovládat pomocí aplikace MERCUSYS dostupné v češtině i slovenštině pro Android a iOS ze svého telefonu. Pokročilí uživatelé ocení možnost přizpůsobení a správy sítě přes webové rozhraní. Routery rovněž podporují různé zabezpečovací protokoly pro zajištění bezpečnosti vaší bezdrátové sítě.
 

Na druhé straně, gigabitové PoE+ switche Mercusys MS105GP a MS108GP jsou určeny pro ty, kteří potřebují rozšířit svou síťovou infrastrukturu s více připojenými zařízeními. Tyto switche podporují technologii PoE, díky níž je napájení až 30 W pro každý podporovaný PoE port, případně 65 W pro všechny porty dohromady, zajištěno po datovém síťovém kabelu. Dlouhý dosah až 250 metrů je ideální pro možnost instalace venkovních kamer. Switche také podporují Auto-Negotiation a Auto-MDI/MDIX. S gigabitovou rychlostí přenosu dat jsou MS108-GP a MS105-GP ideální pro malé kanceláře, pracovní skupiny nebo domácí kanceláře, které vyžadují vysokou úroveň výkonu a flexibility v konfiguraci sítě.

Oba switche disponují odolným kovovým krytem umožňujícím efektivní odvod tepla a tichý běh. Kryt zároveň poskytuje celému zařízení dlouhou životnost. Podpora standardu Plug&Play je zárukou, že switche lze jen zapojit do sítě a okamžitě je používat bez složitého nastavování. Stačí je položit na pevnou rovnou podložku nebo přimontovat na stěnu.
 

V kombinaci tyto produkty od Mercusys nabízejí komplexní řešení pro stabilní a rychlé připojení na chalupách, na dovolené, při výpadku primárního připojení, pro zabezpečení chalupy pomocí bezpečnostních kamer nebo všude tam, kde je omezený přístup k vysokorychlostnímu pevnému internetu. Ať už potřebujete stabilní a rychlé internetové připojení nebo rozšíření síťové infrastruktury s podporou PoE, Mercusys má řešení, které splní vaše požadavky.