Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje svůj nový přístupový bod EAP225-Wall s MU-MIMO, který vyniká jednoduchým kompaktním designem a je schopen plně rozšířit internet v jakémkoliv hotelu či pensionu, v restauracích a studentských ubytovnách i v členitých kancelářských budovách. Jeho primární schopnost je využití Wi-Fi 11 AC v prostředí s mnoha místnostmi. 

Úplné pokrytí pokojů Wi-Fi signálem
Vybaví-li se každá místnost přístupovým bodem EAP, bude jistota, že bezdrátový signál bude vždy silný, a že hosté i zaměstnanci budou moci využívat své vlastní Wi-Fi sítě a stabilní připojení k internetu.

Snadné nasazení a škálovatelnost
Díky podpoře napájení přes datové rozvody Power over Ethernet na základě standardů 802.3af/802.3at odpadá nutnost instalovat v budově další kabely. Stačí jednoduše využít již instalované ethernetové kabely a začít připojovat přístupové body. Na páteřní připojení se pak umístí TP-Link PoE Switch, který se postará jak o vzájemnou datovou komunikaci, tak i o napájení. 

Gigabitová rychlost Wi-Fi díky technologii MU-MIMO
Přístupový bod EAP225-Wall podporuje souběžnou rychlost přenosu v obou pásmech až 1200 Mb/s. A protože je vybaven nejnovější technologií 802.11ac Wave 2 MU-MIMO, dokáže komunikovat s více klienty současně, a je tak ideálně vhodný pro prostředí s velmi hustým provozem bez zpomalování.

Instalace je konečně opravdu snadná
Nyní lze běžné síťové přípojky na stěnách přeměnit na vysoce výkonné přístupové body sítě Wi-Fi. Access pointy EAP je možné dosadit do stávajících propojovacích krabic standardizovaných pro EU nebo US, takže instalace je rychlá a nijak neruší. Díky připraveným otvorům v instalačním rámečku tak lze EAP rovnou přišroubovat.

Tři porty pro ethernetové připojení, jeden výstup s PoE
Model EAP225-Wall není pouhým přístupovým bodem – může též sloužit jako switch a poskytuje tři standardní ethernetové porty, z nichž jeden je vybaven možností napájení Power over Ethernet a může napájet zařízení připojovaná pomocí kabelu, jako jsou IP telefony, IP kamery, interkomy a další. Lze tak v jednom kroku vyřešit jak komunikaci, tak i napájení dalších moderních přístrojů a vybavení pokojů.

Design a účelovost na první místě
Přístupový bod EAP225-Wall dokonale splyne s jakýmkoli stylem interiéru díky minimalistickému vzhledu. Ke štíhlému provedení přispívá jeho kryt, který má tloušťku pouhých 11 mm.

Správa pro profesionály
Softwarový kontroler Omada, který je součástí produktu, nabízí bezplatný cloudový přístup do centralizované administrátorské platformy. Informace do všech zařízeních tak lze kdykoliv a kdekoliv mít pod kontrolou prostřednictvím webového rozhraní či aplikace.

Klíčové vlastnosti EAP225-Wall


•    Konstrukční provedení umožňuje snadnou instalaci do nástěnných elektroinstalačních krabic pro síťové rozvody standardizované pro EU a US
•    Kompaktní design se štíhlým profilem diskrétně ladí s jakýmkoli stávajícím stylem interiéru
•    Podpora pro mobilní aplikaci Omada umožňující bezplatnou správu cloudu přináší maximální pohodlí a snadné ovládání
•    Napájení přes datové rozvody Power over Ethernet (802.3af/802.3at) umožňuje provést instalaci bez námahy a flexibilně
•    Zabezpečení Wi-Fi sítě na podnikové úrovni pomáhá snižovat riziko kybernetických hrozeb
•    Nabízí možnost vytvořit bezpečnou síť pro hosty s možností autentizace přes Facebook nebo SMS a oddělením bezdrátového provozu
•    Podporuje správu VLAN pro rozšířené možnosti správy sítě

Více informací o produktu naleznete zde:
https://www.tp-link.com/cz/products/details/cat-5694_EAP225-Wall.html#specifications