Revoluční tyčový vysavač CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro s výkonným digitálním motorem vám zajistí až 30 minut bezdrátové svobody uklízení. Novinka zvládne opravdu důkladný úklid 3 v 1 - CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro vysává, vytírá a pomáhá vysoušet podlahy najednou, přičemž nově mezi tím zvládne i rychlé vysávání. Nový režim TURBO PET umožňuje vyšší výkon úklidu na mokro, zejména v případě nepořádku po domácích mazlíčcích a každodenních zaschlých skvrn - ať už na dlaždicích, dřevěných podlahách, laminátu nebo PVC. Na rozdíl od úklidu s mopem a kbelíkem udržuje technologie dvou nádrží Bissell čistou a špinavou vodu odděleně. To znamená, že s bezdrátovým vysavačem CrossWave X7 Plus Pet Pro čistíte podlahy vždy čerstvou vodou. LED osvětlení si posvítí na zvířecí chlupy, špínu a nečistoty při čištění podél podlahových lišt a v rozích místností. Jakmile je práce hotová, automatická samočisticí stanice vyčistí kartáčový válec a propláchne vnitřek stroje tak, abyste mezi domácími pracemi nemuseli provádět ještě ruční čištění přístroje.

Akumulátorový vysavač CrossWave X7 Plus Pet Pro obsahuje čisticí roztok Natural Multi-Surface Pet, který eliminuje zápach po domácích mazlíčcích na tvrdých podlahách a současně zanechá váš domov svěže vonící. Tento přírodní čisticí roztok od Bissell neobsahuje žádné těžké kovy, fosfáty ani barviva a při použití podle návodu je šetrný k celé vaší rodině a domácím mazlíčkům.

Podle spotřebitelských průzkumů společnosti Bissell považuje 79 % majitelů domácích mazlíčků úklid zvířecích chlupů za nejčastější domácí úklidovou činnost, která se provádí několikrát týdně. „Náš komplexní sortiment pro úklid po domácích zvířatech je navržen tak, aby řešil problémy, kterým spotřebitelé dennodenně čelí. Do multifunkčních spotřebičů, které usnadňují každodenní úklid a šetří čas rodinám s domácími mazlíčky a nebo dětmi, případně i bez nich, jsme vložili 145 let zkušeností s úklidem v domácnosti. S víceúčelovým přístrojem CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro představujeme inovaci a hnací sílu úspěchu v kategorii mokrého úklidu,“ dodává Sebastian Asensio de Vries, viceprezident a generální manažer Bissell.

Tento nový špičkový produkt doplňuje oceňovanou řadu vysavačů CrossWave. Bissell tak opět dokazuje, že je hnací silou inovací v segmentu přístrojů pro mokré a suché vysávání, protože neustále klade důraz na potřeby rodin a majitelů domácích mazlíčků. Zařízení Bissell navíc nejen uklízí po domácích mazlíčcích, ale také je pomáhají zachraňovat! Společnost Bissell podporuje nadaci Bissell Pet Foundation a její poslání pomáhat zachraňovat domácí zvířata bez domova. Společně s partnerskými organizacemi po celém světě usilují o to, aby co nejvíce domácích mazlíčků v útulcích pro opuštěná zvířata získalo nový domov.