Ani zákazníci, kteří ještě Věrnostní kartu nemají, nemusí přijít zkrátka. Její získání je na stránce https://www.electroworld.cz/vernostnikarta naprosto jednoduché. Karta má navíc řadu dalších zajímavých výhod, jako je například možnost okamžité výměny zboží do 1000 Kč. Na tuto kartu zákazníci získávají slevu na další nákupy, která dosahuje častokrát 10 % z provedeného nákupu.

Pokud hledáte vánoční dárky, tak neváhejte s touto příležitostí. Nákupem v prodejně Electro World s Věrnostní kartou v období od 1. do 24. prosince 2022, v aplikaci nebo na e-shopu www.electroworld.cz se všichni zákazníci s minimálním útratou v hodnotě 500 Kč a výše automaticky zařadí do slosování.

Hlavní cenu představuje nové rodinné SUV značky MG, model ZS 1.5 v hodnotě 458 940 Kč. Dále je ve hře konzole PlayStation 5, tyčový vysavač Rowenta, multifunkční varný robot ETA, kapesní fototiskárna Fujifilm a spousta dárkových poukazů na další nákupy.

Losování proběhne 3. února 2023 a výherci budou zveřejněny od 6. února 2023, takže mnozí zákazníci dostanou hlavní dárek právě tento den.

Více informací naleznete na stránce https://www.electroworld.cz/vanocni-soutez.