Nech se unést na vlně kulinářského umění s našimi skvělými recepty, snadnými návody a originálními nápady! Inspiruj se nebo tvoř s námi a přidej svůj článek.

Nápady

Vložit nápad
Obrázek

Tuny ovocných a zeleninových plodů cestují přes celou zeměkouli, abychom je v Česku vyhodili? Umíme je zachránit!

Každý den velké množství plodů míří z různých koutů světa do České republiky, kde na ně čekají zákazníci v obchodech a restauracích. Jenže ne všechny se prodají a mnohé z nich končí v koši. Některé ale dostanou druhou šanci. Česká společnost Titbit, která do ČR dováží ovoce a zeleninu, využívá zralé nebo neprodané plody k výrobě kvalitních produktů, jako je voňavá mangovice, chutné chutney nebo originální mangová pasta či ratatuj. Tímto způsobem zachránili v loňském roce přes 9 tun ovoce a zeleniny. A to není jediný příklad, jak firmy hledají cestu k udržitelnosti v potravinářství.
Obrázek

Mercusys MR90X: Router pro maximální využití Wi-Fi 6

Výrobce síťových zařízení Mercusys přichází na trh se zcela novým dvoupásmovým Wi-Fi 6 routerem MR90X. Model, který dosahuje rychlosti až 6 Gb/s, poskytuje rychlé kabelové i bezdrátové připojení pro streamování, surfování i stahování bez omezení.
Obrázek

TP-Link Tapo RV20 Mop: Chytrý robotický vysavač s funkcí vytírání zvládne uklidit jakýkoliv povrch i odolné nečistoty

Nový robotický vysavač Tapo RV20 Mop od společnosti TP-Link zametá, vysává i vytírá, a to i na hůře dostupných místech. Díky nízkému provedení, širokým čistícím kartáčům a vysokému sacímu výkonu zvládne precizně uklidit i pod nábytkem a v těžko dostupných rozích. S navigačním systémem MagSlim™ LiDAR nevynechá ani milimetr plochy.
Obrázek

Dárek k Valentýnu na poslední chvíli? Máme pro vás pár tipů

Valentýn je tu už za „pár hodin“ a vy možná netušíte, jaký dárek vybrat pro svého milovaného partnera. Nabízíme vám několik tipů, které obdarovanému zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Pár kousků z našeho výběru je unisex, některými pak uděláte radost hlavně ženám. A také zjistíte, že věrnost se vyplácí.
Obrázek

Retro předpovědi budoucnosti. Jak si lidé z minulosti představovali budoucnost?

Podívejte se na to, jak si lidé minulosti představovali budoucnost
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace