Xiaomi, značka mobilních telefonů a kvalitní elektroniky, především z oblasti IoT a smart home, je novým hrdým partnerem ročníku České Miss 2019. Tuto značku v České republice zastupuje společnost Witty Trade s.r.o., se kterou Česká Miss slavnostně podepsala smlouvu o spolupráci.

Dívky z České Miss se mohly podívat do společnosti WittyTrade s.r.o., kde se seznámily s generálním ředitelem panem Viktorem Hajíčkem, který jim předal telefony Xiaomi Redmi Note 7. Tento telefon si dívky na první pohled zamilovaly a rády ho na místě vyzkoušely. České krásky byly velmi překvapené z kvality fotografií, pořízených na nových Xiaomi, a konstatovaly, že fotí daleko lépe jak jejich současné telefony.

Další "selfíčka" a "storíčka" na Instagram budou Jana Šišková, Tereza Vlčková, Amálie Sloupenská a Barbora Bláhová fotit již na nové krásné telefony, s tou nejnovější technologií. Česká Miss bude mít také pro všechny dívky, které postoupí ze semifinále letošního ročníku, k dispozici telefony Xiaomi Redmi Note 7, aby se také mohly ze svých soustředění podělit s celým světem o své zážitky. Další z mnoha důvodů přihlásit se do nového ročníku České Miss 2019 a odstartovat svou novou kariéru! Všechny vítězky navíc obdrží další hodnotné dary s logem Xiaomi, přímo na finále 25. srpna 2019 v Hudebním divadle Karlín.

Pan Martin Chmelař z vedení České Miss se vyjádřil, že spojení s takto významným partnerem považuje za obrovský úspěch a tímto velmi děkuje novému partnerovi Xiaomi a Viktorovi Hajíčkovi za projevenou důvěru.

Všechny fotografie z návštěvy České Miss u Xiaomi naleznete na http://ceskamiss.cz/?novinky&novinka=ceska-miss-ma-noveho-partnera-xiaomi-14