Nech se unést na vlně kulinářského umění s našimi skvělými recepty, snadnými návody a originálními nápady! Inspiruj se nebo tvoř s námi a přidej svůj článek.

Ostatní

Obrázek

Umělá inteligence v roce 2024

Historie vývoje umělé inteligence sahá až do poloviny 20. století, kdy se začaly objevovat první pokusy o napodobení lidského myšlení pomocí počítačů. Mezi průkopníky této disciplíny patřili například Alan Turing, John von Neumann, Marvin Minsky nebo Claude Shannon. Umělá inteligence se postupně rozvíjela v různých oblastech, jako je strojové učení, počítačové vidění, zpracování přirozeného jazyka, expertní systémy, robotika nebo hry. V posledních letech došlo k velkému pokroku v umělé inteligenci díky využití hlubokých neuronových sítí, velkých dat a výkonných hardwarových prostředků. Umělá inteligence tak nabývá stále většího významu pro společnost, ekonomiku a vědu.
Obrázek

Jak vyčistit troubu po vánočním pečení?

Připečené zbytky cukroví a mastnota v troubě nás dokážou někdy pěkně potrápit. Málokdo se hned po pečení pustí do čištění trouby. A když už nevyhnutelně přijde čas na velký úklid, hledáme ověřené způsoby, jak to udělat co nejrychleji. Připravili jsme jednoduchý přehled, kde prozradíme tipy a triky na snadné čistění trouby třeba pomocí jedlé sody nebo octa.
Obrázek

Jak uchytit vánoční osvětlení v interiéru i exteriéru

Blíží se nejkrásnější čas roku, a s ním přichází i tradice zdobení domů vánočním osvětlením. Aby vaše vánoční dekorace vynikla a dodala domu útulný a pohádkový vzhled, je důležité správně umístit osvětlení na okna, dům, stromy a další venkovní prvky.
Obrázek

Domácí lázně pro podzimní relax

Podzimní dny mohou být krásné, ale často přinášejí i více stresu a napětí, a to zejména v předvánočním období. Co kdybyste si mohli dopřát okamžitý únik od „všeho“, aniž byste museli opustit pohodlí vašeho domova? V tomto článku vám představíme několik způsobů, jak si vytvořit domácí lázně pro podzimní pohodu a jaké vymoženosti mohou být vaší tajnou zbraní proti stresu.
Obrázek

Jak zajistit velké pokrytí, rychlost a silný signál? Zkuste mesh systémy s Wi-Fi 6

Wi-Fi mesh systémy v posledních letech zažívají obrovský boom, a to zejména ve větších domácnostech. Důvod tohoto rozmachu je jednoduchý. Na trhu se objevují cenově dostupnější řešení, která uživatelům poskytují komfortní internetové připojení v celém požadovaném prostoru. Přitom není potřeba žádná složitá instalace ani manuální přepínání mezi jednotkami rozmístěnými po domě. Sada spolupracujících jednotek v mesh systému vytváří jednotnou síť, a tak uživatelé nemusí řešit, k jaké se připojí, i když se se zařízením pohybují. Systémy zpravidla podporují pásma 2,4 GHz i 5 GHz, které využívá většina aktuálních mobilů, tabletů i notebooků.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace